Terapeuta i Coach sukcesu 

 

Dzień dobry...Nazywam się Zbigniew K. Marzec.

Jestem terapeutą z pasją, nauczycielem jogi, pozytywnym motywatorem, twórczo i artystycznie rozbudzonym człowiekiem… Pochodzę z Wrocławia, a ostatnie 30 lat spędziłem w Stanach Zjednoczonych, dokąd zaprowadziły mnie moja pasja i chęć poszerzania wiedzy.

Stosowane przeze mnie praktyki duchowe, takie jak filozofia duchowa wraz z jogą, medytacja i kontemplacja, oraz zdobytą w USA wiedzę opisałem w książce o psychologiczno-filozoficzno-duchowym profilu pt. „Pełny potencjał umysłu odkodowany”.

 

Z wielką pasją i oddaniem od przeszło 19 lat zajmuję się terapią motywacyjną i pomocą drugiemu człowiekowi. Specjalizuję się w wielopoziomowych Technikach Relaksacyjnych, dodatkowo w USA zdobyłem uprawnienia w NLP poparte cyklem dokształcającym pod okiem znanego mentora i autora wielu publikacji książkowych – Zalmana Segala.

 

Gabinet technik relaksacyjnych

Przez wiele lat prowadziłem prywatną praktykę terapeutyczną w Nowym Jorku pod nazwą: „Goal hypnotherapy” (terapia motywacyjna – osiąganie celów). Kierująca mną głęboka wiara w konkretne wartości i potrzeby człowieka oraz świadomość, że wielu z nas nieustannie toczy walkę z przeciwnościami losu oraz stara się ufać zarówno swojej percepcji świata zewnętrznego, jak i wewnętrznego, doprowadziły mnie jako terapeutę do punktu zwrotnego.

 

Zaawansowane techniki relaksacyjne

W pracy terapeutycznej, stosuję głęboko zaawansowane Terapeutyczne Techniki Relaksacyjne. Uważam, że możliwe jest – drogą precyzyjnie nakreślonego osobistego profilu, mapy sfery problematyczności zdrowotnej danej osoby – dopasowanie technik relaksacyjnych skierowanych w problematykę stanu chorobowego, a następnie systematyczne pogłębianie rozprężania psychicznego i fizycznego, aby w niedługim czasie, współpracując z daną osobą, będącą świadomą i w 100% biorącą czynny udział w procesie powrotu do zdrowia, wejść w sferę jej nawyków myślowych, wyobrażeń, przekonań i utwierdzeń, w rejon tzw. przyzwolenia i akceptacji choroby, co doprowadzi do powtórnego uaktywnienia dostępu do naszej wewnętrznej matki natury, naszej naturalnej, osobistej apteki, naszej własnej tablicy Mendelejewa.

 

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi pokazuje, że poprzez różne systemy i techniki relaksacyjne możemy wpływać na chorobowy bagaż, jaki znajduje się – dość wygodnie usadowiony – w naszym nieświadomym procesie myślowym, a częściowo odłożony jest w naszej podświadomości i po prostu powoli nas zżera.

 

Coaching sukcesu

Metody i techniki jakie używam prowadzą do samonaprawy i wpływają na przekształcenie kodów DNA, co w efekcie doprowadza do wymiany, samoregeneracji i odbudowy połączeń i tuneli mózgowych, łączników, neuroprzekaźników i synaps, które przesyłają między sobą mocno negatywne i niewłaściwe informacje utwierdzające nas w wierze w chorobę.

 

W moich usilnych staraniach wstępnych jest przełamanie bariery wytworzonej przez opinię iż często stan naszej kondycji psychicznej podparty jest decydująco-przekreślającą "fachową" opinią, iż nasz dalszy wysiłek i walka muszą pojmować wizję o niewyleczalności danego problemu chorobowego.

 

Osiągnie celu zawodowego

W pracy korzystam przede wszystkim z wiedzy praktycznej, na co pozwala mi przeszło 20-letnie doświadczenie zdobyte w USA w charakterze hipnoterapeuty i terapeuty motywacyjnego. Wiedzę teoretyczną, ale także inspirację czerpię z dorobku wszystkich dostępnych mi nurtów terapeutycznych.

 

W swojej praktyce kieruję się nie tylko kodeksem etycznym, ale i moralnym kręgosłupem, a czołowa zasada Hipokratesa „Po pierwsze nie szkodzić” opisuje kierunek moich działań w codziennej pracy.

 

Porady psychoterapeutyczne we Wrocławiu i nie tylko

Swoją pomoc terapeuty i coucha oferuję przede wszystkim osobom, które chcą za wszelką cenę stanąć twarzą w twarz ze swoimi problemami i rozpocząć poszukiwanie ich rozwiązań, a także tym, którzy pragną wprowadzić pozytywne zmiany w swoim dotychczasowym życiu, aby móc wrócić do zdrowia.